Produkujemy

Moskitiery

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Moskitiera chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. W ofercie posiadamy moskitiery stałe, moskitiery drzwiowe oraz moskitiery przesuwne.

 

Łącze Więcej …  

Bezramowe zabudowy balkonów i tarasów.

Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla przechodniów. Bezramowy system zabudowy balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczną i jednolitą płaszczyznę. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwia złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza. Zabudowanie balkonu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.

 

Łącze Więcej …  

Ramowe zabudowy balkonów i tarasów.

W wielorodzinnych blokach mieszkalnych balkon jest często niedocenianym elementem budynku. Tymczasem to również doskonałe miejsce relaksu i kontaktu z naturą. Zabudowa balkonu jest idealnym rozwiązaniem zwiększającym funkcjonalność mieszkania i jego komfortowe wykorzystanie. Zabudowy balkonów potrafią wydatnie zwiększyć komfort termiczny przebywających tam osób oraz zmniejszyć straty ciepła całego mieszkania. Ponadto lekka zabudowa balkonu sprawia, iż staje się on bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Zabudowy balkonów osłaniają przed wiatrem, deszczem i różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz są wydajną barierą akustyczną. W mieszkaniach parterowych dodatkowo spełniają funkcję antywłamaniową.


Łącze Więcej …  

OminFiskusa.pl

Omiń Fiskusa

Masz już dosyć tracenia czasu na dojazdy i comiesięczne wizyty w biurze rachunkowym? Masz już dosyć księgowej, która przedstawia Ci w ostatniej chwili wysokość podatku, którego się nie spodziewasz? Masz już dosyć płacenia za utrzymanie biura rachunkowego?  Strefa Biznesu to rozwiązanie dla Ciebie. Dokumenty przesyłasz do nas drogą elektroniczną, dzięki czemu oryginały pozostają w firmie a Ty oszczędzasz czas. Dokładamy wszelkich starań abyś jak najszybciej mógł poznać wysokość grożącego Ci podatku. Jednocześnie staramy się podpowiedzieć co zrobić, aby ominąć fiskusa i podatek był jak najmniejszy.
Nie ma znaczenia gdzie Państwo prowadzą swoją działalność, za pośrednictwem internetu Strefa Biznesu jest dostępna dla klientów z całej Polski.

 

Usługi księgowe

W ramach prowadzonych usług księgowych Strefa Biznesu oferuje kompleksowe prowadzenie Ksiąg Handlowych, Książki Przychodów i Rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.
Strefa Biznesu zapewnia prowadzenie m.in. ewidencji przychodów i kosztów, rejestrów VAT, deklaracji do Urzędu Skarbowego, GUS; ewidencji środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie sprawozdań i zeznań podatkowych.

 

Usługi kadrowo-płacowe

W ramach prowadzonych spraw kadrowo płacowych Strefa Biznesu zapewnia kompleksowe przygotowanie list płac, miesięcznych oraz rocznych deklaracji do ZUS oraz Urzędu Skarbowego (PIT), przygotowanie umów o pracę oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych, prowadzenie dokumentacji rejestracyjnej pracowników i zleceniobiorców.

 

PogromcyProblemow.pl

Projektowanie stron www

Szukasz nowoczesnej i profesjonalnie wyglądającej strony www? Strefa Biznesu pomoże Ci zaprojektować i wykonać stronę www, jak również zatroszczy się o jej prawidłowe funkcjonowanie. W dzisiejszych czasach internet stał się podstawowym nośnikiem informacji o osobach, firmach, instytucjach. Nie pozwól by firmy konkurujące o Twoich Klientów wyprzedziły Ciebie. Zadbaj o nowoczesny wizerunek Twojej firmy. Pozwól nam pracować na Twoją wygodę.

 

Testowanie oprogramowania.

Testowanie oprogramowania to jedna z podstawowych czynności wytwarzania oprogramowania.  Dobrze zaplanowane testy pozwalają na wczesne wykrycie błędnych założeń projektu, nieoczekiwanych rezultatów działania aplikacji lub po prostu jakiś innych błędów, które wpływają na jakość oprogramowania. Testowanie oprogramowania pozwala na obniżenie kosztów utrzymania oprogramowania, jego aktualizacji. Strefa Biznesu zapewnia testy funkcjonalne, jednostkowe, akceptacyjne, integracyjne. Jeżeli coś jest do przetestowania - Strefa Biznesu to z miłą chęcią zrobi. Strefa Biznesu testuje w oparciu o dostarczone scenariusze testowe jak również może je stworzyć. Testowanie to nie koszt - to zysk.